e98fea4c70ad
top of page

ÜRÜNLER

CEDESIS

(Çevre Koşulları Kontrol Sistemi)

-10° C (77 K) ile +10° C (623 K) aralığında

MIKROPROBE

(Prop İstasyonu)

5 μm Hassasiyetli 4-Probe Ölçüm

CRYOEGE

(Sıvı Azot Kriyostatı)

-10° C (77 K) ile +10° C (623 K) aralığında

Çevre Koşulları Kontrol Sistemi

Özellikle yüksek sıcaklık süperiletken malzeme ve aygıtlarında kullanılan sıvı azot kriyostatları malzemelerin -196 C ( 77 K ) ile +80 C (353 K) aralığında çeşitli fiziksel ve kimyasal özelliklerinin incelenmesinde kullanılmaktadır. 

Sıvı Azot Kriyostatı

Sıvı Azot Kriyostatı

Kişiselletirilebilir

Kriyostat iki ana gövdeden oluşmaktadır. Üst gövde üzerinde bulunan 4 porttan iki tanesi vakum ve elektriksel beslemeler için kullanılmaktadır. Diğer iki port ise kullanıcıya bırakılmıştır. Alt gövde de 4 adet optik port bulunmaktadır. Optik pencerelerin çapları 22 mm olup safir, kuartz veya normal cam seçenekleri ile müşteriye sunulmaktadır.

Optik Ölçümler

Optik portlar birbirlerine 90o açı ile bakmaktadır. Bu da örneklerin sıcaklığa bağlı olarak optik geçirgenliklerini (transmittance) ya da 45o açı ile yansıma (reflectance) incelenmesine olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte opsiyonel olarak tabana da 50 mm çapta optik pencere yerleştirilebilmektedir.

Çevre Koşulları Kontrol Sistemi

Large Heading

Aygıt, devre ve entegrelerinizden 5 um hassasiyet ile kontak alabileceğiniz 4-Probe ölçüm istasyonu. 

Probe Station

Mikropozisyonlama Sistemi

Ürettiğiniz örnekler, kart üzerine lehimlenmiş SMD bileşenler, çok bacaklı entegreler için 5 um okuma çözünürlüğü, ~1 um hareket çözünürlüğünde prob istasyonu. 

Oda sıcaklığında yapacağınız ölçümler için bir Wire Bonder'ınız yoksa en düşük maliyetli çözüm bir prob istasyonu kullanmaktır. 

bottom of page